KEXINT Modülleri ve Yönetimi ile 4 liman Çalışmaları FTTH EPON OKT Telekom EPON OKT 1U

KEXINT Modülleri ve Yönetimi ile 4 liman Çalışmaları FTTH EPON OKT Telekom EPON OKT 1U

₺ 521.38
-5 %
₺ 548.82

Ürünün miktarı

genel bakış : 4 EPON OKT Portları sağlayın 16 bağımsız GE WAN arayüzleri sağlayın (dahil 8*10/100/1000 Base-T portları ve 8*1.25 G SFP Optik Alıcı-verici veya 1000 Base-T SFP Bakır Alıcı-verici) destek 1024 Onu'lann bağlantısı (1 : 128 yarma oranı) kullanım L3 Ethernet anahtarı çip ile 128 Gbps anahtarı yeteneği RS232 seri yapılandırma arayüzü sağlamak, Ethernet in-band ve dışarı-bant yapılandırma yöntemleri destek CLI yapılandırması ve SNMP ağ yönetimi tipik güç tüketimi 50 W Modülleri ve Yönetimi ile 4 liman Çalışmaları FTTH EPON OKT Telekom EPON OKT 1 U 8 port GPON GEPON OKT KEXINT GPON EPON Modülleri ve Yönetimi ile 4 liman Çalışmaları Telekom FTTH OKT GPON OKT 1 U 8 Limanlar


Ürün verisi

Uyumlu:
Brocade,TP-link,D -Link,Tn-Glc,Extreme,F5 Ağları,Dell,Moxa,Cisco,Dell Force10,Avaya,Hirschmann,Zyxel,Dökümhane,Ericsson,Alcatel-lucent,Trendnet,Aruba,Huawei,H3C,Supermicro,Ciena,Ubiquiti,Linksys,Müttefik,Mellanox,Avago,IBM,Mikrotik,Enterasys,HP,Gezegen,Özelleştirilmiş Markalar,Intel,SMC,Ardıç,Netgear,Finisar,Açık Anahtarı,Arista
Bağlayıcı Tipi:
Hibrid
Model Numarası:
PON OLT
Marka Adı:
KEXINT
Ürün Uzunluğu:
1m
GEPON OLT 2 Port compatible fiberhome:
4 PON Port EPON OLT with modules and Management
New Original Embedded Telecom Energy :
EPON 8 SFP ports 8 PON ports GPON/EPON OLT with 8 PON module

Ürün kategorisi

2 1 FTTH Fiber Optik Alet Kiti Fiber Optik Güç Ölçer-70 ila + 10dBm ve 30 km 30 mW Görsel Hata Bulucu Fiber optik test kalem
  • Taze

2 1 FTTH Fiber Optik Alet Kiti Fiber Optik Güç Ölçer-70 ila + 10dBm ve 30 km 30 mW Görsel Hata Bulucu Fiber optik test kalem

₺ 39.00

King60 S Fiber Optik Güç Ölçer70 d Bm + 10d Bm Ve 30 km 30 m W Görsel Hata Bulucu Fiber Optik kablo Test Cihazınot : nedeniyle uluslararası hava taşımacılığı izin verilmez posta tarafından yanıcı, patlayıcı, piller ve diğer öğeleri, tüm ürünleri dağıtım pil değil, ben anlayabiliyorum umuyoruz.King60 S Güç Ölçerözelliklerself kalibrasyondeğiştirilebilir uygulayın veya şarj edilebilir piller40 saatten fazla sürekli çalışma süresidoğrusal Ekran (m W) ve Logaritmik ekran (d Bm) aynı ekranda göstermekdestek FC / SC / ST arayüzü ve hızlı anahtarıoto anahtarıarka mevcut Specifictions : Test Aralığı : 70 ~ + 10dbmprob Tipi : In Ga Asdalgaboyu Aralığı : 800 ~ 1700nmstandart Dalga Boyu (nn) : 850 / 980 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625ekran Çözünürlüğü : Doğrusal Ekran 0.1%; Logaritmik ekran 0.01d Bmçalışma Sıcaklığı : 10 ~ + 60 Cdepolama Sıcaklığı : 25 ~ + 70 Cotomatik kapanma Süresi (dk) : 10 dakpil çalışma süresi : hiçbir az 40hrsboyut (mm) : 180x83x28güç : 2x AA şarj edilebilir lityum pil veya Alkalin piller (dahil DEĞILDIR)paket şunlardır : 1x optik güç ölçer1x FC adaptörü (ana bilgisayarda yüklü)1x SC adaptörüKingGC30 30 km 30 mw Görsel Hata Bulucugiriş : 1...

1 pair Hızlı çift fiber çoklu-mod fiber transceiver HTB-1100 2 KM 10/100 Mbps RJ45 multimode fiber-optik telsiz dönüştürücü
  • Taze

1 pair Hızlı çift fiber çoklu-mod fiber transceiver HTB-1100 2 KM 10/100 Mbps RJ45 multimode fiber-optik telsiz dönüştürücü

25.00 ₺ 23.75

96.90 / lot ürün parametreleri : 100 BaseFX fiber optik medya dönüştürür için 10 / 100 BaseTX bükülü medya.uyum ile 10 / 100 BaseTX ve 100 BaseFX.IEEE 802.3u Ethernet standardı ile uyumdubleks modu : tam veya yarım dubleks modu.lif tipi : 850nm çoklumod çift fiber (RX / TX)veri aktarım hızı : 10 / 100 Mbpstipik mesafe : 2 KMkonnektörler : RJ45UTP ve çift fiber SCgirdi : AC100240 V 5 V / 0.2 A 50 / 60 HZçıktı : DC5 V6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 100, TEKSAS 100boyutlar : 95x71x26mm (Uxgxy)ortam Sıcaklığı : 0 ~ 70 derecenem : 5% ~ 90%LED Açıklama : LED renk fonksiyonu FX 100 yeşil yanıyor zaman 100 BaseFX operasyon FX Link / ACT yeşil yanıyor zaman fiber kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir...

FTTH aksesuarları Hat SC/UPC konnektörleri ile 1x4 Liman Mini PLC Splitter SM, 0.9mm tüp
  • Taze

FTTH aksesuarları Hat SC/UPC konnektörleri ile 1x4 Liman Mini PLC Splitter SM, 0.9mm tüp

₺ 15.00

FTTH aksesuarları Hat SC / UPC konnektörleri ile 1x4 Liman Mini PLC Splitter SM, 0.9mm tüp FTTX Fiber Optik Splitter önemli bir bileşenidir / FTTP / FTTH / PON, ve bu kullanılan CO sinyali dağıtmak için tesislerinde sayısı.uygulamalar : telekomünikasyon AğlarıCATV sistemioptik ekipmanlarıFiber optik sensör LANözellikleri : düşük ekleme kaybı ve PDlyüksek geri dönüş kaybıküçük boyutuçeşitli tür bağlayıcışartname : güven ile satın.

SUMITOMO SCP6584-GL-CNH Çok modlu fiber optik
  • Taze

SUMITOMO SCP6584-GL-CNH Çok modlu fiber optik

₺ 16.50

 See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcıtüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

KELUSHI Yüksek Kalite CFS-2 Fiber Optik Stripper Kelepçe çift delik pense yükseltilmiş versiyonu CFS-3 pliersavailable forseps Miller
  • Taze

KELUSHI Yüksek Kalite CFS-2 Fiber Optik Stripper Kelepçe çift delik pense yükseltilmiş versiyonu CFS-3 pliersavailable forseps Miller

₺ 5.70

özellikleri : 1.98mm çap aletin ucunda delik sıyırma için kullanılabilecek şerit lif ceket 140 & mikro; m çapı delik ve bıçak Vaçılış izin verir 250 mikron tampon kaplama kaldırılması 125 mikron fiber gelen tüm sıyırma yüzeyler temiz sağlamak için hassas toleranslar üretilmektedir, düzgün şeritler kilit aracı kapalı tutmak için kullanımda değilken çizmeyin veya nick cam elyaf fabrikada önceden ayarlanmışgerekli hiçbir ayarlamaları konfor kavrama, ergonomik kolları...

FC95742LR4 OBP 10 KM LR4 ile uyumlu Fujitsu FC95742LR4
  • Taze

FC95742LR4 OBP 10 KM LR4 ile uyumlu Fujitsu FC95742LR4

₺ 1821.93

sunuyoruz lütfen verirken bize cihazların markalar order so biz sizin için uyumlu parçaları üretecek, Teşekkür Ederim See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın...

Fiber Optik Temizleyici Tek Bir Tıklama Temizleyici 2.5mm Evrensel Bağlayıcı SC/ST/FC Fiber Optik Konnektör Temizleyici Kalem Fiber temizlik aracı
  • Taze

Fiber Optik Temizleyici Tek Bir Tıklama Temizleyici 2.5mm Evrensel Bağlayıcı SC/ST/FC Fiber Optik Konnektör Temizleyici Kalem Fiber temizlik aracı

₺ 12.00

Tek Fiber Optik Konnektör Temizleyici Kalem Tıklayın SC ST ve FC Konnektörleri için Fiber Temizleyici Ücretsiz Nakliye uygulamalar : içinde temizler süveter konnektörleri ve adaptörler Mevcut için 2.5mm (ST, SC, FC) Konnektörleri saha teknisyenleri için Bir zorunlulukturvar özellikleri : Fiber Optik Temizleyici Kalem özel olarak tasarlanmıştır kadın konnektörleri ile iyi çalışır, bu enstrüman yüksük uç yüzleri temizler çıkarmadan toz, yağ, ve diğer enkaz nicking veya son yüz. FC / SC / ST Temizleyici Kalem, evrensel 2.5mm; tek eylem temizleme ile Rahat tasarım Hassas mekanik eylem tutarlı temizleme sonuçları sunar otomatik avans her temiz taze temizlik bant ile yapılır sağlar temiz başına düşük maliyet, kadar 800 + Temizler ağırlık : 120g paket Listesi : 1 x Fiber Optik Temizleyici Kalem SC 2.5mmkonnektörler

El-held ışık kaynağı SG13WD15 lazer ışık kaynağı, el istikrarlı ışık kaynağı FTTH Fiber Test iletişim aracı
  • Taze

El-held ışık kaynağı SG13WD15 lazer ışık kaynağı, el istikrarlı ışık kaynağı FTTH Fiber Test iletişim aracı

61.42 ₺ 57.12

elheld ışık kaynağı SG13 WD15 lazer ışık kaynağı, el istikrarlı ışık kaynağı FTTH Fiber Test iletişim aracı Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini ürün Adı : el ışık kaynağı ışık yayan cihaz : FPLD çalışma Dalgaboyu : 1310 / 1550nm PON ışık özel : 1310 / 1550 NM modülasyon : GW / 270 / 1 K / 2 K lif Tipi : SM konnektörler : FC / PC çalışma sıcaklığı : 10 ila 60 depolama sıcaklığı : 20 ila 70 otomatik Kapanma Süresi : 10 dakika pil çalışma süresi : 45 saat güç kaynağı : 3 AA piller boyutlar : 190 X100 X48 MM ağırlık : 400 G resim   RENK BILGISI 1...

Ücretsiz Kargo Fiber Optik Patch kablosu OM3 10G 50/125 LC/pc-LC/PC Çoklu Dubleks 2mm 15 Metre
  • Taze

Ücretsiz Kargo Fiber Optik Patch kablosu OM3 10G 50/125 LC/pc-LC/PC Çoklu Dubleks 2mm 15 Metre

₺ 40.99

ücretsiz Kargo Fiber Optik Patch kablosu OM3 10 G 50 / 125 LC / pcLC / PC Çoklu Dubleks 2mm 15 Metreözellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE  uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :      öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um  LC / PCLC / PCOM3Duplex50 / 125um2.0mm15m fiber optik Patch Kablosu.konnektörler : LCçekirdek : Çok Modlu Fiberyoğunluk : Dubleksbitirmek / Boyutu : PC Polonyauzunluk : 15 Metre (s)çapı 2mmkalite : 1 adet         

Orijinal El Optik Güç Ölçer El Test EXFO EPM-50 (EPM-53) DHL TARAFıNDAN FiberBasix Optik Güç Ölçer EPM-53
  • Taze

Orijinal El Optik Güç Ölçer El Test EXFO EPM-50 (EPM-53) DHL TARAFıNDAN FiberBasix Optik Güç Ölçer EPM-53

₺ 305.00

el Optik Güç Ölçer El Test Fiber Basix EXFO Optik Güç Ölçer EPM50 Ücretsiz kargo ürün Açıklamasıanahtar özellikler : sağlam tasarımdeğiştirilebilir konnektör adaptörleripil ömrü 300 saatsesi tanıma için lif kimlikevrensel itmeçekme arayüzüdoğrudan kaybı ölçümleri için referans fonksiyonuuygulamalar CATV ve Telekomünikasyon uygulamaları için yüksek Güç modelikurumsal / LAN modelleri; singlemode ve multimode ölçümlerianahtar Özellikleri Çin Güç Ölçer Üretici EPM50 EXFO optik güç ölçer 2...

KELUSHI 23 adet/takım HS-30 Cleaver Fiber Optik FTTH Aracı ile Kiti ve 10 mW Görsel Hata Bulucu güç ölçer ile sıyırma aracı
  • Taze

KELUSHI 23 adet/takım HS-30 Cleaver Fiber Optik FTTH Aracı ile Kiti ve 10 mW Görsel Hata Bulucu güç ölçer ile sıyırma aracı

₺ 139.35

paket şunlardır 1 alüminyum araçGJX11 13 büyük Allen anahtarı 2 Toolbox kayış ve tuşlarıYS123 14 orta Allen anahtarı 3 10 m W Görsel Hata BulucuJS10 MW46 15 küçük Allen anahtarı 4 VFL çantasıBB42 16 sıyırma AracıPXK81 5 İpi GS44 17 Miller Stripper SK102 6 seramik çekirdek TCX45 18 Fiber stripper guider way DGT121 7 gri Optik Güç Ölçer HS56 19 Bule Sabit uzunlukta Fiber sıyırmaLSEHY122 8 optik Güç Ölçer torbasıBB57 20 saklama kutusu SNH131 9 SC AdaptörüSC52 21 pamuk bezlerden MQ132 10 FC AdaptörüFC53 22 Airlaid WCZ134 11 Fiber Cleaver HS30 23 alkol şişeleri250 JJP136 12 Fiber Cleaver HS30 çantası ödemeye ilişkin1...